Menu

SportowaKoscierzyna.pl

Wydawca:

KRENAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kościerzynie przy ul. Strzeleckiej 11, 83-400 Kościerzyna, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000392694, wysokość kapitału zakładowego: 5.000 zł, NIP:9571058500, REGON:221476007


Redaktor Naczelny: Marcin Narloch

Kontakt e-mail z redakcją:

redakcja(at)sportowakoscierzyna.pl

lub skorzystaj z formularza na dole

  • Naszym celem jest informowanie i opisywanie wydarzeń sportowych nie tylko w Kościerzynie, ale w całym powiecie kościerskim i na terenie Gminy Stężyca. Będziemy również informowali o występach sportowców i drużyn z naszego regionu na zawodach odbywających się w całej Polsce jak i za granicą.
  • Pisz do nas w każdej sportowej sprawie! Szykuje się impreza sportowa w regionie, jesteś organizatorem, pomysłodawcą? Chcesz się podzielić jakąś sugestią bądź opinią? A może chcesz publikować teksty w naszym portalu? Na każde Wasze pytania, sugestie odpiszemy. Portal tworzymy dla Was, i chcemy, byście mieli wpływ na jego kierunek rozwoju!
  • Informujemy o wszystkich wydarzeniach typowo sportowych, jak i około sportowych (np. bale sportowców, rozdawanie nagród dla sportowców, imprezy wewnątrz klubowe). Pomóż nam jak najszerzej informować społeczność kibicowską w powiecie kościerskim o wszystkim, co się dzieje.

 

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj