Menu

UKS PCM nie wytrzymał naporu doświadczonego Zagłębia (FOTO)

UKS PCM nie wytrzymał naporu doświadczonego Zagłębia (FOTO)

UKS PCM Kościerzyna przegrał we własnej hali z KGHM Metraco Zagłębiem Lubin 22:28 (11:15). Kościerskie szczypiornistki porażkę przypłaciły słabym początkiem i końcem spotkania.

W pierwszych minutach oba zespoły nie prezentowały zbyt dobrej skuteczności, choć w tym elemencie mimo wszystko lepsze były bardziej doświadczone lubinianki. Po pierwszych 7 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 1:3 na korzyść Zagłębia. Od tego momentu przyjezdne sukcesywnie rozpoczęły zwiększanie swojej przewagi, która w 20. minucie sięgnęła już 9 bramek (3:12). Wydawało się, że to spotkanie zakończy się istnym pogromem, ale podopieczne Dariusza Męczykowskiego w porę się przebudziły. W bramce jak natchniona broniła Dominika Brzezińska, która raz za razem odbijała piłki rzucane przez rywalki. Do tego w ataku piłka częściej lądowała w bramce Zagłębia i na koniec pierwszej połowy UKS PCM odrobił straty, zmniejszając je do 4 trafień (11:15).

Po zmianie stron do 46. minuty kościerzynianki prowadziły równorzędną walkę z przyjezdnymi. Co prawda ani razu beniaminkowi nie udało się doprowadzić do remisu, jednak dystans oscylował wokół 1-2 bramek. W ostatnim kwadransie mocniej do pracy wzięły się lubinianki. Na pięć minut przed końcem Zagłębie prowadziło już 26:20 i na jakikolwiek zryw podopiecznym Dariusza Męczykowskiego brakowało już sił.

W najbliższą niedzielę (24.01) o godzinie 14:00 w hali sportowej w Wielkim Klinczu UKS PCM zmierzy się z AZS Energą Koszalin.

Ostatnio zmienianyśroda, 20 styczeń 2016 22:29

Dodaj komentarz

Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum, treści naruszających obowiązujące prawo,zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy, a także treści o charakterze reklamowym. Zabrania się również umieszczania na forum artykułów skopiowanych z innych mediów bez zgody ich autorów. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści o charakterze komercyjnym, promującym ofertę komercyjnych stron www, produktów, usług itp. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu SportowaKoscierzyna.pl. Redakcja ani Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za publikowane treści. Administrator forum ma prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum. Uczestnictwo w dyskusji, oznacza akceptację powyższego zapisu

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj