Menu

Pływacka rywalizacja uczniów kościerskich szkół (FOTO)

Pływacka rywalizacja uczniów kościerskich szkół (FOTO)

W piątek w "AQUA CENTRUM" w Kościerzynie odbyły się miejskie i powiatowe zawody pływackie pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Kościerzyna Michała Majewskiego. W zawodach wystartowało 126 uczniów z 17 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Każdy z uczniów mógł brać udział w 2 konkurencjach, a część również w sztafetach. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w zawodach, a zawodnicy, którzy w swojej kategorii wiekowej zajęli miejsca, zostali udekorowani medalami. W klasyfikacji generalnej szkół podstawowych najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 3, szkół gimnazjalnych Gimnazjum nr 1 zaś szkół ponadgimnazjalnych Powiatowy Zespół szkół nr 1. Podczas ceremonii otwarcia odbył się pokaz pływania w płetwach przygotowany przez Uczniowski Klub Sportowy „MANTA KOŚCIERZYNA”.

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, dobrej współpracy organizatorów zawody udało się przeprowadzić w miłej i sympatycznej atmosferze.

Szczegółowe wyniki zawodów można pobrać TUTAJ

Ostatnio zmienianyniedziela, 07 luty 2016 12:46

Dodaj komentarz

Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum, treści naruszających obowiązujące prawo,zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy, a także treści o charakterze reklamowym. Zabrania się również umieszczania na forum artykułów skopiowanych z innych mediów bez zgody ich autorów. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści o charakterze komercyjnym, promującym ofertę komercyjnych stron www, produktów, usług itp. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu SportowaKoscierzyna.pl. Redakcja ani Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za publikowane treści. Administrator forum ma prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum. Uczestnictwo w dyskusji, oznacza akceptację powyższego zapisu

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj