Menu

Podsumowano rozgrywki PHLPN (FOTO)

Podsumowano rozgrywki PHLPN (FOTO)

W piątek (26.02) w Sali Widowiskowej im. L. Szopińskiego w Kościerzynie odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie rozgrywek Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2015/2016.

Podczas zakończenia wszystkim drużynom wręczono pamiątkowe puchary, a zwycięzcom lig również medale. Dekoracji uczestników dokonywali Alicja Żurawska – starosta kościerski, Grzegorz Świtała – zastępca wójta gminy Kościerzyna oraz Jacek Konkol – asystent burmistrza miasta Kościerzyna, którzy w krótkich przemowach dziękowali wszystkim za aktywny udział w rywalizacji i wyrazili nadzieję, iż w przyszłym roku również wszyscy spotkają się na halach, by brać udział w piłkarskich zmaganiach.

Po części oficjalnej dla wszystkich zawodników przygotowano poczęstunek, podczas którego była możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z zakończonego właśnie sezonu futsalowego w powiecie kościerskim.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 29 luty 2016 21:33

Dodaj komentarz

Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum, treści naruszających obowiązujące prawo,zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy, a także treści o charakterze reklamowym. Zabrania się również umieszczania na forum artykułów skopiowanych z innych mediów bez zgody ich autorów. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści o charakterze komercyjnym, promującym ofertę komercyjnych stron www, produktów, usług itp. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu SportowaKoscierzyna.pl. Redakcja ani Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za publikowane treści. Administrator forum ma prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum. Uczestnictwo w dyskusji, oznacza akceptację powyższego zapisu

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj