Menu

Kolejny worek medali karateków (FOTO)

Kolejny worek medali karateków (FOTO)

Z brązowym medalem w klasyfikacji drużynowej wrócili młodzi, kościerscy karatecy z silnie obsadzonego Pomorskiego Turnieju w Karate Tradycyjnym, jaki odbył się w minioną niedzielę w Wejherowie. Podopieczni Wojciecha Mrowińskiego, Pawła Liedtke i Pawła Kasickiego, w konkurencjach indywidualnych zdobyli dziewięć medali,  w tym cztery złote, cztery srebrne, jeden brązowy oraz trzy czwarte miejsca. Wielokrotnie w pobitym polu pozostawili zawodników z dużych klubów Gdańska, Poznania, Gdyni, Sopotu czy Chojnic. 

W zawodach, które odbyły się dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Wejherowie i Starostwa Powiatowego w Wejherowie, uczestniczyło 296 zawodników z 9 klubów województw pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Medale wręczał m.in. Przewodniczący Rady Miasta w Wejherowie – Bogdan Tokłowicz.

Organizatorem turnieju był Karate lub Wejherowo oraz Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdańsku.

Sześć z dziewięciu medali dla naszych barw, zdobyli reprezentanci sekcji w Lipuszu, co jest kolejnym potwierdzeniem i efektem wspaniałej atmosfery współpracy, pomiędzy kościerskim klubem a władzami gminy Lipusz i tamtejszym GOKSiR-em.

Kościerski klub w zawodach reprezentowali: Dorian Gierszewski, Bartłomiej Męczykowski, Julian Rekowski, Emilia Myszk, Maksymilian Gdaniec, Milena Gronalewska, Marta Kryzel, Nikola Romińska, Kajetan Kurs - wszyscy z sekcji w Lipuszu,  Anna Lis, Hubert Mrowiński, Emilia Okrój, Maksymilian Okrój, Aleksandra Herman, Michał Treder, Adrian Treder, Jan Wysiecki, Mateusz Jażdżewski, Szymon Pykało (Liniewo), Krzysztof Zabrocki ( Liniewo), Iga Leszczyńska, Bruno Koseda, Wojciech Darsznik.

Złote medale dla Kościerskiego Klubu Karate-Do „Seiunchin” zdobyli:

- Aleksandra Herman

- Julian Rekowski – Lipusz

- Mateusz Jażdżewski

- Michał Treder

Srebrne medale:

- Bartłomiej Męczykowski – Lipusz

- Maksymilian Gdaniec – Lipusz

- Dorian Gierszewski – Lipusz

- Marta Kryzel – Lipusz

Brązowy medal:

Emilia Myszk – Lipusz

Czwarte, punktowane miejsca zdobyli: Jakub Liedtke, Anna Lis, Milena Gronalewska (Lipusz)

Ostatnio zmienianyśroda, 23 marzec 2016 22:49

Dodaj komentarz

Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum, treści naruszających obowiązujące prawo,zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy, a także treści o charakterze reklamowym. Zabrania się również umieszczania na forum artykułów skopiowanych z innych mediów bez zgody ich autorów. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści o charakterze komercyjnym, promującym ofertę komercyjnych stron www, produktów, usług itp. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu SportowaKoscierzyna.pl. Redakcja ani Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za publikowane treści. Administrator forum ma prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum. Uczestnictwo w dyskusji, oznacza akceptację powyższego zapisu

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj