Menu

Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna 2016 Wyróżniony

Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna 2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w czwartym turnieju Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna 2016. Zawody zostaną rozegrane 11.12.2016 r. w hali sportowej w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie. Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 10.00.

Jest to czwarty i ostatni turniej rozgrywany w ramach cyklu Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna 2016. Po zakończeniu turnieju podsumujemy cały cykl 2016 i wyłonimy zwycięzców w poszczególnych kategoriach, a wśród wszystkich sklasyfikowanych uczestników rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

Przypominamy, że aby być sklasyfikowanym w cyklu trzeba wziąć udział w minimum trzech turniejach z czterech. Zatem zachęcamy do wzięcia udziału w rozgrywkach, zwłaszcza osoby, które wystąpiły w co najmniej dwóch turniejach, bo mają jeszcze duże szansę – bez względu na osiągane wyniki – wziąć udział w losowaniu nagród.

Tak jak poprzednio rozgrywki będą przeprowadzone w 8 kategoriach:
- Szkoła Podstawowa - Chłopcy
- Szkoła Podstawowa - Dziewczęta
- Gimnazja - Chłopcy
- Gimnazja - Dziewczęta
- Szkoły Średnie - Mężczyźni
- Seniorzy do 40 lat - Mężczyźni
- Seniorzy powyżej 40 lat - Mężczyźni
- Panie powyżej 18 lat

Zapisy odbywają się osobiście w dniu zawodów od godz. 9.00 do 10.00. Niepełnoletni zawodnicy muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna na udział w Turnieju. Szczegółowe informacje oraz regulamin Grand Prix Tenisa o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna dostępne są na plakacie oraz pod nr telefonu 58 580 00 13.

Regulamin oraz zgoda dostępne na: www.kosir.miastokoscierzyna.pl

Zapraszamy, wstęp wolny!

Tekst oraz grafika w artykule zostały przygotowane przez Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji z siedzibą przy ul. Kamiennej 7 w Kościerzynie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu oraz zawarte w nim materiały.

Dodaj komentarz

Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum, treści naruszających obowiązujące prawo,zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy, a także treści o charakterze reklamowym. Zabrania się również umieszczania na forum artykułów skopiowanych z innych mediów bez zgody ich autorów. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści o charakterze komercyjnym, promującym ofertę komercyjnych stron www, produktów, usług itp. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu SportowaKoscierzyna.pl. Redakcja ani Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za publikowane treści. Administrator forum ma prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum. Uczestnictwo w dyskusji, oznacza akceptację powyższego zapisu

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj