Menu

II Turniej Szachowy Kościerskiej Szkółki Szachowej 2016

II Turniej Szachowy Kościerskiej Szkółki Szachowej 2016

Dnia 17 grudnia 2016 r., w budynku Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ulicy Kamiennej 7 będzie miał miejsce II Turniej Szachowy Kościerskiej Szkółki Szachowej 2016. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godzinę 11.00.

Proponowana ilość rund to 7, a tempo gry to 10 minut dla zawodnika na partię. Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch grupach turniejowych: 
grupa A - seniorzy i gimnazjaliści
grupa B - przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych

Nagrodą główną w turnieju jest puchar. Zawodnicy z miejsc od 1 do 3 w każdej grupie otrzymają także medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zawody mają charakter otwarty. Zapisy możliwe są od godziny 10:30 do 11:00 lub przez formularz chessarbitra.

Zachęcamy do udziału wszystkich miłośników tej królewskiej dyscypliny niezależnie od umiejętności.

Organizatorzy:
Miasto Kościerzyna
Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościerzynie,
Mobilna Szkoła Szachowa "Pelmat" z Lipusza.

Tekst oraz grafika w artykule zostały przygotowane przez Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji z siedzibą przy ul. Kamiennej 7 w Kościerzynie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu oraz zawarte w nim materiały.

Dodaj komentarz

Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum, treści naruszających obowiązujące prawo,zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy, a także treści o charakterze reklamowym. Zabrania się również umieszczania na forum artykułów skopiowanych z innych mediów bez zgody ich autorów. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści o charakterze komercyjnym, promującym ofertę komercyjnych stron www, produktów, usług itp. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu SportowaKoscierzyna.pl. Redakcja ani Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za publikowane treści. Administrator forum ma prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum. Uczestnictwo w dyskusji, oznacza akceptację powyższego zapisu

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj