Menu

Kościerski Maraton MTB (obszerna FOTOGALERIA)

W niedzielę 31 sierpnia w Kościerzynie odbył się 7 Kościerski Maraton MTB, w którym łącznie wzięło udział ponad 400 kolarzy. Oprócz ścigania się na dystansach MINI i MEGA, organizatorzy przygotowali serię wyścigów dla najmłodszych.


Na dystansie MINI, liczącym 34 kilometry, najszybszy okazał się Tomasz Juchniewicz (Renault Eco2 Team), który na mecie zameldował się z czasem 1:12:39. Na trzecim miejscu przyjechał w barwach Integral Logistics Kościerzyna – Łukasz Dolny ze stratą 90 sekund do triumfatora.

Na dystansie MEGA (68 km) najszybszy okazał się Bartosz Banach (Hotel Cztery Brzozy Aptekagemini), który osiągnął czas 2:19:27.

Na dystansie MINI prowadzono także klasyfikację „najszybszych kościerzaków” oraz „najszybszych mieszkańców gminy Kościerzyna”. W tej pierwszej zwyciężyli Katarzyna Sztąbrowska oraz Łukasz Dolny, w drugiej triumfowali Katarzyna Domarus oraz Karol Bunik.

Ponadto w trakcie zmagań kolarzy na trasie MINI oraz MEGA, organizatorzy przeprowadzili serię wyścigów dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat.

Szczegółowe wyniki można znaleźć TUTAJ.

Czytaj dalej...

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj