Menu

Tomasz Bąkowski nie jest już trenerem Kaszubii Wyróżniony

Tomasz Bąkowski nie jest już trenerem Kaszubii

Tomasz Bąkowski nie jest już trenerem IV-ligowej Kaszubii Kościerzyna. Dotychczasowy szkoleniowiec bordowo-białych złożył dymisję po ostatnim, przegranym 0:2 meczu z Wierzycą Pelplin, a Zarząd kościerskiego klubu ją przyjął.

Choć za nami dopiero 6 kolejek piłkarskiej IV ligi, po ostatnich niepowodzeniach decyzję o rezygnacji ze stanowiska trenera podjął Tomasz Bąkowski, który w rozmowie z nami stwierdził, iż nadszedł czas na coś nowego.

- Uznałem, że drużynie potrzebny jest nowy impuls, aby ją pchnąć do przodu i stąd moja decyzja o rezygnacji ze stanowiska szkoleniowca – tłumaczy Bąkowski, który jednocześnie dodaje – Pociąg z napisem „awans” jeszcze nie odjechał, ale jeśli chodzi o zmiany, uznałem, że jest teraz dobry moment na to.

Jak podaje oficjalna strona internetowa Kaszubii Kościerzyna, w najbliższym czasie drużynę poprowadzi duet Michał Drzymała, zawodnik „Dumy Kaszub” oraz Janusz Kafarski, trener bramkarzy. O kolejnych decyzjach odnośnie kształtu sztabu szkoleniowego IV-ligowca z Kościerzyny, powinniśmy dowiedzieć się niebawem.

Dodaj komentarz

Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum, treści naruszających obowiązujące prawo,zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy, a także treści o charakterze reklamowym. Zabrania się również umieszczania na forum artykułów skopiowanych z innych mediów bez zgody ich autorów. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści o charakterze komercyjnym, promującym ofertę komercyjnych stron www, produktów, usług itp. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu SportowaKoscierzyna.pl. Redakcja ani Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za publikowane treści. Administrator forum ma prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum. Uczestnictwo w dyskusji, oznacza akceptację powyższego zapisu

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Facebook

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację wykorzystywania plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności - czytaj